Nenerede ne-nerede ne nerede

Nenerede ne-nerede ne nerede : Sohbet sayfamızı yeniledik 100 odalı sohbet sayfamıza Google arama motorundan ulaşa bilirsiniz sanal alemde bilen bilir bizi yılardır sanalda varız ilk seslilerden bir sohbet sayfasıyız kameralı sohbet.net, nenerede.net , nenerede.org , sesli sohbet.org , seslimekanim.com , ne nerede, ne-nerede, seslimekanim  buradan da giriş yapa bilirsiniz kariyerli eğlenceli sohbet etmenin tek adresi Yenilemiş olduğumuz sohbet sayfamızda Adminler alınacaktır. Etkili olan arkadaşlarımıza özel odalar ücretsiz verilecektir.

Haftanın her yeni günü yarışmalar, eğlenceler, siyasi tartışmalar, canlı şiir, Güzelik yarışmaları yapılacaktır. İlgilenen herkesi bekleriz bir ay boyunca kampanya başlamıştır. Tabi bununla kalmayacaktır etkinliğini devam ettiren online arkadaşlarımıza farklı hediyelerden bulunacağız : Ne nerede ne-nerede ne nerede Fırsatlar yaratmaya devam edeceğiz ben derim ki bu fırsat kaçmaz saygılarımla

Ne Nerede

Nenerede.net sitemiz  yayın hayatına  başlamıştır. Ne nerede bulabileceginiz arama  motoru ve firma rehberi olarak hizmet verecek olan sitemize desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Nenerede alanında uzmanlaşmış kadrosuyla gerek kullanıcıların gerekse tüm degerli rakip sitelerin izledigi yolda güvenli adımlar atarken tüm site sahiplerine ve kullanıcılarına rehberlik yapma kararı almıştır.

Nenerede.net tüm eleştiriler üzerine artık yapması geren tüm yazılım ve nerede programlarını ücretsiz olarak hizmete sunacaktır.

Sitemize tanıtım yazısı ekleyebilirsiniz. Bir yazıda bir linkden fazla çıkış olmamak kaydıyla tüm mantıklı yazılarınız onaylanacaktır.

Kullanıcı adı : yazar
Şifre :               123456

Seslisohbet.Com Nerede

Seslisohbet.com şu sıralarda googlede nerede oldugu belli olmayan sitelerden bir tanesidir. Uzun süredir sıralamada yerini alamayan seslisohbet şu sıralarda 3 cü sayfaya gelip gitmektedir.

Cezasını doldurmuş olacakki googlede hareketlenmeye başlayan seslisohbet.com yakında  liderligini alacaktır diye düşünüyoruz. Sesli sohbet com bildigimi kadarıyla  2 kez filtreye girmiştir.

Umarız bundan sonra bu site cezaye düşmez…