Vahide Gördüm başarılı olabilir mi

Meryem Uzerlinin ani gidişinin ardından yeni bir Hürrem arayışına giren yapım ekib kararı verdi.
Meryem Uzerli ‘Tükenmiş Sendromu’ sebebile Almanyaya döndü. Uzerliye ulaşamaya yapım ekib acil bir toplantı düzenledi. Toplantı konuşan Savcı “Artık Meryem yok, yoluma onsuz devam edeceğiz” açıklama yaptı. Senaryo gereği yaşlandırılan Hürreme ise oyuncu Vahide Gördümün hayat vereceği söylendi.

Berene övgü

Ünlü oyuncu Beren Saat “İntikam” için aldı dövüş dersiyle ilgili bir video sosyal medyada paylaştı.Beren Saat’in “1. Sezon dövüş koreografi dersi” notuyla paylaştığı video bu sahne ne kadar sıkı hazırlanmış oldunu da göstermiş oldu.

Saat, haziran ayında orijinal versiyonl aynı anda final yapacak olan dizi “İntikam” için geçen kasım ayında beri dövüş dersi alıyor.

Yağmurdan Kaçarken yayından kaldırıldı

Cumartesi akşam ATV’de yayınlanan “Yağmurdan Kaçarken” diziden kötü haber geldi.Rol aldığı reklam filmi Türkiye’den büyük bir ün kazanan İspanyol model Carlos Martin Gonzales’in başrol olduğu, “Yağmurdan Kaçarken” dizisi, seyirciden ilgi göremeyince 8. bölümü yayınlandıktan sonra yayından kalkdı.

Dizinin bittiğini başrol oyuncusu Carlos Martin Facebook sayfasından yazdığı “Üzülerek söylemek zorundayım ki Yağmurdan Kaçarken yayından kalktı. Sanırım kanalın ve yapımcıların beklediği hedefe ulaşamadı. Önüme bakma ve diğer projeleri değerlen zamanı. Bütün ekip arkadaşlarım çalımak zevk. Hepsi bol şans diler” sözleriyle duyurdu.

30 Mart’ta başlayan, aşk, evlik ve aile ilişkini konu alan romantik komedi türünde dizin oyuncu kadrosu Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Ebru Şancı, Furkan Andıç, Enise Ütük, Serkan Şenalp, Kazım Akşar ve Aslı Omağ oluşturuyordu. Dizin yönetmen koltunda ise Tayfun Güneyer oturuyordu.

Sürpriz isim

Tuğçe Kazaz, ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinin kadrosuna dahil oldu.Kazaz, Mahsun Kırmızıgül’ün hikayesini kaleme aldığı dizide Selma karakterini canlandıracak.

Annesiyle Almanya’dan İstanbul’a gelen Selma, Bakırcı ailesinin evinde kalacak.

Tugce kazaz Hayat Devam Ediyor’da rol alacağı için çok mutlu olduğunu belirtti, “Her şey içime sindiği için buradayım dedi. Umarım her şey istediğimiz gibi güzel olur