Sesli Chat Giriş Tanıtımı

Merhaba Sesli Chat Kullanıcıları SesliChat365.Com Sesli Chat ve Sesli Sohbet Sitelerin Tanıtımını İlk Defa Sizlere Acıklıyoruz.

tff

seslichat

Degerli Misafirlerimiz ve Kullanıcılarımız Sesli Chat Sitelerine Giriş Yaparken İlk Öncelikle Aktivex Programını Bilgisayarınıza Bir Defalıgına Masus Yüklemeniz Yeterlidir.Yükleme Tamamlandıkdan Sonra Calıştırmanız gerekir İşlemlerinizi yaptıktan sonra speakychat sesli chat ve sesli sohbet sitelerine giriş yapmanız cok kolaylaşacaktır.SesliChat365 Sesli Chat Sitemizin Üzerinden Deneme yaparak daha tecrübeli olmanızı saglıyacaktır.Anasayfamızda Aktivex Programını Yüklüyerek Çalıştırınız. sonra sesli chat girişi resmini tıklayınız karşınıza misafir girişi ve üye girişi çıkacaktır. üstelik sayfamızda isdediğiniz yerden giriş yapabilirsiniz hücretsizdir.misafir seniz misafir girişini seçerek kendinizin ismini veya bir nickle giriş yazısına basınız otomatik sesli chat odalarımıza düşeceksinizdir eyer kullandığınız isim veya nickinizi başkası tarafından kullanmak isdemiyorsanız üye olarak sadece size özel olabilir. artık sayfamız herzaman hücretsizdir. SesliChat365.Com Sitemizi seçdiğiniz için teşekkürederiz. iyi sohbetler..

CAS’tan FB ve BJK açıklaması

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi, Beşiktaş’ın UEFA ile olan duruşmasının yarın, Fenerbahçe’nin ise 21 ve 22 Ağustos’ta yapılacağını duyurdu.

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), Fenerbahçe ve Beşiktaş ile Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) arasındaki duruşmaların bu hafta yapılacağını duyurdu.

CAS’ın internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, UEFA ile hızlı yargılama konusunda anlaşan kulüplerden Beşiktaş’ın duruşması yarın, Fenerbahçe’nin ise 21 ve 22 Ağustos tarihlerinde İsviçre’nin Lozan kentinde yapılacak. CAS prosedürü doğrultusunda kamuoyuna kapalı olarak gerçekleşecek duruşmalara, kulüp temsilcileri katılacak.

Fenerbahçe ile ilgili kararın 28, Beşiktaş ile ilgili kararın ise 30 Ağustos’ta verilmesi bekleniyor

Rusya’dan Türkiye uyarısı

Rusya’dan Türkiye’ye seyahat eden vatandaşlarına uyarı yapıldı. Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aleksandr Lukaşeviç basın toplantısında yaptığı değerlendirmede, “6 Haziran’da yaptığımız tavsiyeler halen geçerliliğini koruyor.” dedi. Lukaşeviç, “Biz Türkiye’ye tatile giden Rusya vatandaşlarına, dikkatli olmalarını, mümkünse gösteri alanlarından uzak olmaları konusunda uyarıda bulunduk” dedi.

‘İÇ MESELE…’
Türkiye’de Gezi Parkı çerçevesinde ortaya çıkan gelişmeleri ülkenin iç meselesi olarak değerlendiren Lukaşeviç, Rusya ve Türkiye’nin bölgede çok yakın partner olduğunu belirtti.

Snowden Hong Kong’dan ayrıldı

Hong Kong, ABD Ulusal Güvenlik Kurumu’nun (NSA) dünyada milyonlarca kişinin telefon ve internet kayıtlarını izlediği bilgisini basına sızdıran Edward Snowden’ın “üçüncü bir ülkeye geçtiğini” açıkladı. Rusya’ya gittiği belirtilen Snowden’ın Moskova-Küba uçağına bilet aldığı bildirildi.

Hong Kong hükümeti tarafından yapılan açıklamada, ABD’nin iade talebine rağmen Snowden’ın ülkeden ayrılmasına izin verilmesine gerekçe olarak, “ABD’nin sunduğu belgelerin Hong Kong hukukundaki yasal gerekliliklere tamamen uygun olmayışı” gösterildi. Açıklamada, “Snowden’ın ülkeden ayrılmasına engel olmak için yasal bir dayanağın bulunmadığı” vurgulandı.

South China Morning Post gazetesi, “Snowden’ın Moskova uçağına bindiğini ancak son durağının Rusya olmadığını” bildirdi.

ABD İADESİNİ İSTEMİŞTİ

ABD’nin, Snowden’ın iadesi için Hong Kong’daki yetkililerle temasa geçtiği bildirilmiş, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Tom Donilon, Amerikan CBS kanalına verdiği demeçte, ABD’nin, Snowden’ın mahkeme önüne çıkarılmak üzere Amerika’ya geri getirilmesi için “iyi bir gerekçesinin” olduğunu ve Hong Kong’dan zanlıların karşılıklı iadesi anlaşmasını yerine getirmesini beklediklerini belirtmişti.

Amerikan basınındaki haberlere göre, ABD yönetimi, Hong Kong’dan bu konuda hızlı hareket etmesini de talep ederken, üst düzey bir yetkili, Hong Kong’un kısa süre içinde adım atmaması halinde, bu durumun “ikili ilişkileri karmaşıklaştıracağı ve Hong Kong’un hukukun üstünlüğüne olan bağlılığına dair soru işaretleri uyandıracağı” uyarısında bulunmuştu.

YENİ İDDİALAR

Bu arada, Snowden Hong Kong’da İngilizce yayımlanan South China Morning Post gazetesine yaptığı açıklamalarda yeni iddialar gündeme getirdi.

Snowden, “ABD’nin Çin’e yönelik bilgisayar korsanlığı hedefleri arasında, ülkedeki cep telefonu şirketleriyle iki üniversitenin de bulunduğunu” söyledi.

AA