CileSesli Sesli / cile sesli / çilesesli / çile sesli

erhan

CileSesli Sesli / cile sesli / çilesesli / çile sesli: Sevgili sanal arkadaşlarım yazılı chat,sesli chat, kameralı sohbet, canlı sohbet yapmak isteyen tüm sanal arkadaşların takılması gereken bir sohbet ortamı kurmaktayız ücretsiz üyelik ücretsiz bedava görevler veriyoruz hafta sonları cumartesi pazar günleri eğlence ve yarışmalar düzenlenmektedir.

Yarışmalarımız şöyle olmaktadır. Yarışma suna bilen Bir kişi sunucu olarak seçilir ve yarışma başlar oda içinde olan herkes el kaldırır ve sunucu olan arkadaşımız sırayla sorular sorar genelde kelime yarışmaları yapılmakta dur.

Örnek: ar diye başlar ve ona eklenti olarak mantıklı cümleler kurularak isimler çıkararak böyle devam eder gider en sona kalan arkadaşımız oda içinde yarışan arkadaşlarımızdan birini seçerek ceza verir çok farklı olasılıklarda cezalar olmaktadır.

Erkek üyelerin cam açarak bayan ruju sürmesi gibi Bayan yarışmacıların başından aşağıya su dökmesi gibi vs buna benzer cezalar verilerek sohbetimizin canlı hale gelmesi herkesin eğlenmesi sağlamaktadır.

Evinizde hiç bir yere çıkmadan zamanınızı geçire bileceğiniz tek adres CileSesli Sesli / cile sesli / çilesesli / çile sesli tek yapmanız Google arama motoruna sitenin adını yazarak sohbet sayfamıza ulaşmanızdır.

 

 

facabook face book

erhan

facabook face book: Seslisohbetlerin bitiren facebook gün gün kendini yenilemeye devam ediyor.Günümüze bomba gibi oturan oyunlarıyla gurup arkadaşlık’larınla gündemem bomba gibi oturan androit telefonlarla guruplarda veya oyunlarında faydalanması pc leri ve sesli sohbet, kameralı sohbet, nenerde, ne-nerde Vs sohbet  sayfalarına sendelemekte dir. hiç bir bedel ödemeden her hangi bir kişi kendi tarafında gurup kurula bilinir.

Bu durumda hala sesli sohbet sitelerinde panel parası,seo oda parası ödemektedir.

Eee durum böyle olursa bizlerin ödemiş olduğu paraların veya sohbet sayfaların gün gün bitişi demektir.Kahve  ortamında ne varsa face book’ta var okey, tavla, batak, pişti, çiftlik oyunları vs buna benzer her türlü oyunlar mevcuttur. Ev ortamın da da eşiniz çocuklarınızla birlikte  oynayacağınız oyunlar birlikte  yarış yapacağınız buna benzer oyunların aktif olması mevcuttur. Kameralı görüntü imkanı camda kamera, kameralı sohbet, nenerede, ne-nerede, canlı sohbet vs buna benzer her tür sohbet yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

seslikal / sesli kal

erhan

seslikal / sesli kal: Selam sanal’cı arkadaşlarım onca sohbet sayfası gezmem rağmen hemen hepsi boş face book sohbet veya facebook gurup kurma gurup sohbetlerinin sesli sohbetlerin bitişi olmasına rağmen sesli kal konumunu korumakta ben ziyaret etim gerçekten çok hoş bir ortam sağlamaktalar hata ses veya görüntü ayarlarında sorun varsa onlarla bile ilgileniyorlar benim ses sorunlarım vardı gittim ve orada’ki görevlilerin benle ilgilenmesi hoşuma gitti ve ses ayarımı  ayarladılar bende orada sohbetlere katıldım müzik çaldım şuan oradayım  görevliyim Goog’le arama motorunda seslikal yazarak sohbet sayfasına ulaşırsınız 100 odası olan bu sohbet sayfasında her oda ful çekmektedir.

Farklı farklı insanlarla tanışma fırsatı yaratıyor sizde belki yaz aşkınızı bur da yakalama şansı elde edeceksiniz sesli kal sohbet ortamındaki sohbetler kalıcı arkadaşlıklar evliliğe giden arkadaşlıklar yarata bilirsiniz

 

Kameralı sohbet kameralısohbet

erhan

Kameralı sohbet kameralısohbet: Wep cam üzerinde yapılmaktadır kameralı sohbet yapmanız için wep kameranızın sağlıklı olarak çalışması  gerekmektedir. Değilse kameralı sohbeti gerçekleştiremezsiniz bunun yanı sıra yazılı CHAT, Sesli sohbet, Canlı sohbet, Sesli kahve, Sesli chat, Görüntülü sohbet, Kamerada cam, Eğlenceli sohbet Vs sohbetlerde yapılmaktadır.

Kameralı sohbet kameralısohbet: Farklı farklı çeşitleri vardır gelen kameralı sohbet,bire bir sohbet, özel görüşme gibi değişik Şekilleri bulunmaktadır. bu sizin site içerisinde konumunuza bağlı şayet sadece misafirseniz genel kameralı sohbet yaparsınız sitede genel açılan kamerayı oda içinde olan herkes görebilmektedir.

Özel kameralı sohbet yapmanız için admin olmanız gerekmektedir bu konuma admin olan arkadaşlarımız faydalanmaktadır.

Bire bir kameralı sohbet yapmanız içinde yönetim olmanız gerekmektedir bire bir olan kameralı sohbetlerde karşılıklı cam açarak karşılıklı mikrofonda sesli konuşma imkanları da vardır.

Sanal ortamda takılıyorsanız bu kameralı sohbette sınırsız faydalanmanız için admin olmanız gerekmektedir ve bizim sohbet sayfamızda adminlik yönetim olmak görev almak kesinlikle ücretsizdir doya doya kameralı sohbet yapmanız için sohbet sayfamıza gelerek hemen yönetim olarak sohbeti keyifli hala getire bilirsiniz.

 

 

 

Ne Nerede

Nenerede.net sitemiz  yayın hayatına  başlamıştır. Ne nerede bulabileceginiz arama  motoru ve firma rehberi olarak hizmet verecek olan sitemize desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Nenerede alanında uzmanlaşmış kadrosuyla gerek kullanıcıların gerekse tüm degerli rakip sitelerin izledigi yolda güvenli adımlar atarken tüm site sahiplerine ve kullanıcılarına rehberlik yapma kararı almıştır.

Nenerede.net tüm eleştiriler üzerine artık yapması geren tüm yazılım ve nerede programlarını ücretsiz olarak hizmete sunacaktır.

Sitemize tanıtım yazısı ekleyebilirsiniz. Bir yazıda bir linkden fazla çıkış olmamak kaydıyla tüm mantıklı yazılarınız onaylanacaktır.

Kullanıcı adı : yazar
Şifre :               123456