canlı sohbet

Canlı sohbet: Nasıl yapılır. Öncelikle ulaşmak istediğiniz sohbet sayfasını Google arama motorunda sitenin adını yazarak enter tuşuna basmalısınız çıkan linklerde en üsteki linke tıklamalısınız sohbet sayfasının annasayfasına ulaşmış olacaksınız orda önerilerle karşılaşacaksınız üye ol üyelikten gir misafir girişi gibi vs misafirden girmek isterseniz misafir bölümüne rumuz yazarak giriş yapa bilirsiniz ama bur da kuracağınız arkadaşlık sizi sabit bir nikle tanımak ister bu durumda üye olmanız sizin açınızda iyi üyelikler ücretsizdir.

Üyelik çok basit bir kaç kelimede oluşmaktadır. Üyeliğinizi gerçekleştir dikte sonra kendi nikiniz veya rumuzunuzla  giriş yapa bilirsiniz sohbet odasına girdikten sonra farklı farklı oda isimleri olacaktır size uygun oda hangisiyse karar vererek o odada kalarak sohbetinize başlarsınız mikrofon süresi  sınırsızdır ama tek parça çalmak zorundasınız çünki sırada bekleyen arkadaşlarında sizinle bir şeyler paylaşmak istediği için el kaldırmış sıra bekliyordur bu durumda sırayla tek şarkı çalarak veya sohbet edere zamanımızı geçirmemizi sağlayacaktır.

Oda kuralları vardır odada uygun bir şekilde wep cam açmalısınız kameranızı açtığınızda odada bulunan arkadaşların sizi tanıma amaçlı sizin camınıza bakmak isteyeceklerdir.

Bu durumda aksi bir durumla karşılaşmamak için kameranız yüzünüzü göstermesi herkes açısında daha olumlu umarı sizleri birazda olsa bilgilendir mişimdir.

İlerleye zamanlarda yazılarımda  daha farklı şeyler yazacağım saygılarımla