Yıldızınız bugün ne söylüyor

TERAZİ: Bu dönem iş alanlarınızın fazla aktif olması, aile hayatınıza gereken özeni gösterememenize, bunun sonucunda bu alanlarınızda bazı hassaslıklar yaşamanıza neden olabilir. Ailevi konulara odaklanın.
 
AKREP: Bugün oluşan dolunay, yakın çevre, iletişim, kısa seyahatler, satış ve reklam alanlarınızda bazı sonuçları karşınıza çıkarabilir. Fikirlerinizde gelgitler oluşacak. Dengenizi sağlamanız gerekiyor.
 
YAY: Dolunay, para alanlarınızda oluşacak. Elinize bir para geçebilir veya bir para çıkabilir. Ortaklaşa para alanlarınızın yoğun olacağı bu dönemde, kendi yatırımlarınıza ve sorumluluklarınıza odaklanın.
 
OĞLAK: Bu dolunay, kişisel hayatınızda ve fiziksel görünümüzde önemli kararları gündeme getirebilir. Hayatınızdaki oluşumlar, özel hayatınızdaki dengeyi iyi korumanız gerektiğinin altını çiziyor.
 
KOVA: Öğlen saatlerinde oluşan dolunay, bazı olayların açığa çıkmasına neden olabilir. İş alanlarınızda bazı önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kadersel etkileriniz yüksek olacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
 
BALIK: Arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda bazı hassaslıklara açık olacaksınız. Bir işinizde beklediğiniz tepkileri alamayabilirsiniz. Birden fazla işle uğraşıyorsanız önemli sonuçlar elde edebilirsiniz.
 
KOÇ: Dolunay, iş ve kariyer alanlarınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Ev ve aile hayatınıza odaklanmanız gerekirken, iş alanlarınızdaki oluşumlar dengeyi sağlamanızı zorlaştırabilir.
 
BOĞA: Dolunay, eğitim, seyahat, yabancı ortaklı işlerinizde bazı hassas olayları hayatınıza taşıyabilir. İlginizi yakın çevrenizdeki olalara ayırmak isterken, uzaklarda oluşan olaylar arasında kalabilirsiniz.
 
İKİZLER: Bugün oluşan dolunay, sizin ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Ortaya çıkacak bir ödeme, tüm planlarınızı altüst edebilir. Bu dolunayda, parasal dengenizi çok iyi oturtmanız gerekiyor.
 
YENGEÇ: Dolunay, evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda önemli konuları birkaç gün boyunca hayatınıza taşıyabilir. Kendinize düşkün olacağınız bu dönemde, karşı tarafın düşüncelerini es geçmeyin.
 
ASLAN: Bugün oluşan dolunay, iş alanlarınızda bazı önemli sonuçlara ulaşmanıza neden olabilir. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda bazı hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
 
BAŞAK: Öğle saatlerinde oluşan dolunay, aşk hayatınızı hareketlendirecek. Sosyal çevrenizden tanışacağınız bir insanla kendinizi aşkın kollarında bulabilirsiniz. İlişkisi olanlar yine şanslı bir süreçte olacaklar.

BOĞA BURCU (20 Nisan – 20 Mayıs)

Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için, sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları seçerek, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz. Düşündüklerinizin anında gerçekleşmesini isterken, gergin ve sinirli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz.