CileSesli Sesli / cile sesli / çilesesli / çile sesli

erhan

CileSesli Sesli / cile sesli / çilesesli / çile sesli: Sevgili sanal arkadaşlarım yazılı chat,sesli chat, kameralı sohbet, canlı sohbet yapmak isteyen tüm sanal arkadaşların takılması gereken bir sohbet ortamı kurmaktayız ücretsiz üyelik ücretsiz bedava görevler veriyoruz hafta sonları cumartesi pazar günleri eğlence ve yarışmalar düzenlenmektedir.

Yarışmalarımız şöyle olmaktadır. Yarışma suna bilen Bir kişi sunucu olarak seçilir ve yarışma başlar oda içinde olan herkes el kaldırır ve sunucu olan arkadaşımız sırayla sorular sorar genelde kelime yarışmaları yapılmakta dur.

Örnek: ar diye başlar ve ona eklenti olarak mantıklı cümleler kurularak isimler çıkararak böyle devam eder gider en sona kalan arkadaşımız oda içinde yarışan arkadaşlarımızdan birini seçerek ceza verir çok farklı olasılıklarda cezalar olmaktadır.

Erkek üyelerin cam açarak bayan ruju sürmesi gibi Bayan yarışmacıların başından aşağıya su dökmesi gibi vs buna benzer cezalar verilerek sohbetimizin canlı hale gelmesi herkesin eğlenmesi sağlamaktadır.

Evinizde hiç bir yere çıkmadan zamanınızı geçire bileceğiniz tek adres CileSesli Sesli / cile sesli / çilesesli / çile sesli tek yapmanız Google arama motoruna sitenin adını yazarak sohbet sayfamıza ulaşmanızdır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir