Kameralı sohbet kameralısohbet

erhan

Kameralı sohbet kameralısohbet: Wep cam üzerinde yapılmaktadır kameralı sohbet yapmanız için wep kameranızın sağlıklı olarak çalışması  gerekmektedir. Değilse kameralı sohbeti gerçekleştiremezsiniz bunun yanı sıra yazılı CHAT, Sesli sohbet, Canlı sohbet, Sesli kahve, Sesli chat, Görüntülü sohbet, Kamerada cam, Eğlenceli sohbet Vs sohbetlerde yapılmaktadır.

Kameralı sohbet kameralısohbet: Farklı farklı çeşitleri vardır gelen kameralı sohbet,bire bir sohbet, özel görüşme gibi değişik Şekilleri bulunmaktadır. bu sizin site içerisinde konumunuza bağlı şayet sadece misafirseniz genel kameralı sohbet yaparsınız sitede genel açılan kamerayı oda içinde olan herkes görebilmektedir.

Özel kameralı sohbet yapmanız için admin olmanız gerekmektedir bu konuma admin olan arkadaşlarımız faydalanmaktadır.

Bire bir kameralı sohbet yapmanız içinde yönetim olmanız gerekmektedir bire bir olan kameralı sohbetlerde karşılıklı cam açarak karşılıklı mikrofonda sesli konuşma imkanları da vardır.

Sanal ortamda takılıyorsanız bu kameralı sohbette sınırsız faydalanmanız için admin olmanız gerekmektedir ve bizim sohbet sayfamızda adminlik yönetim olmak görev almak kesinlikle ücretsizdir doya doya kameralı sohbet yapmanız için sohbet sayfamıza gelerek hemen yönetim olarak sohbeti keyifli hala getire bilirsiniz.

 

 

 

canlı sohbet

Canlı sohbet: Nasıl yapılır. Öncelikle ulaşmak istediğiniz sohbet sayfasını Google arama motorunda sitenin adını yazarak enter tuşuna basmalısınız çıkan linklerde en üsteki linke tıklamalısınız sohbet sayfasının annasayfasına ulaşmış olacaksınız orda önerilerle karşılaşacaksınız üye ol üyelikten gir misafir girişi gibi vs misafirden girmek isterseniz misafir bölümüne rumuz yazarak giriş yapa bilirsiniz ama bur da kuracağınız arkadaşlık sizi sabit bir nikle tanımak ister bu durumda üye olmanız sizin açınızda iyi üyelikler ücretsizdir.

Üyelik çok basit bir kaç kelimede oluşmaktadır. Üyeliğinizi gerçekleştir dikte sonra kendi nikiniz veya rumuzunuzla  giriş yapa bilirsiniz sohbet odasına girdikten sonra farklı farklı oda isimleri olacaktır size uygun oda hangisiyse karar vererek o odada kalarak sohbetinize başlarsınız mikrofon süresi  sınırsızdır ama tek parça çalmak zorundasınız çünki sırada bekleyen arkadaşlarında sizinle bir şeyler paylaşmak istediği için el kaldırmış sıra bekliyordur bu durumda sırayla tek şarkı çalarak veya sohbet edere zamanımızı geçirmemizi sağlayacaktır.

Oda kuralları vardır odada uygun bir şekilde wep cam açmalısınız kameranızı açtığınızda odada bulunan arkadaşların sizi tanıma amaçlı sizin camınıza bakmak isteyeceklerdir.

Bu durumda aksi bir durumla karşılaşmamak için kameranız yüzünüzü göstermesi herkes açısında daha olumlu umarı sizleri birazda olsa bilgilendir mişimdir.

İlerleye zamanlarda yazılarımda  daha farklı şeyler yazacağım saygılarımla

Nenerede ne-nerede ne nerede

Nenerede ne-nerede ne nerede : Sohbet sayfamızı yeniledik 100 odalı sohbet sayfamıza Google arama motorundan ulaşa bilirsiniz sanal alemde bilen bilir bizi yılardır sanalda varız ilk seslilerden bir sohbet sayfasıyız kameralı sohbet.net, nenerede.net , nenerede.org , sesli sohbet.org , seslimekanim.com , ne nerede, ne-nerede, seslimekanim  buradan da giriş yapa bilirsiniz kariyerli eğlenceli sohbet etmenin tek adresi Yenilemiş olduğumuz sohbet sayfamızda Adminler alınacaktır. Etkili olan arkadaşlarımıza özel odalar ücretsiz verilecektir.

Haftanın her yeni günü yarışmalar, eğlenceler, siyasi tartışmalar, canlı şiir, Güzelik yarışmaları yapılacaktır. İlgilenen herkesi bekleriz bir ay boyunca kampanya başlamıştır. Tabi bununla kalmayacaktır etkinliğini devam ettiren online arkadaşlarımıza farklı hediyelerden bulunacağız : Ne nerede ne-nerede ne nerede Fırsatlar yaratmaya devam edeceğiz ben derim ki bu fırsat kaçmaz saygılarımla