CAS’tan FB ve BJK açıklaması

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi, Beşiktaş’ın UEFA ile olan duruşmasının yarın, Fenerbahçe’nin ise 21 ve 22 Ağustos’ta yapılacağını duyurdu.

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), Fenerbahçe ve Beşiktaş ile Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) arasındaki duruşmaların bu hafta yapılacağını duyurdu.

CAS’ın internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, UEFA ile hızlı yargılama konusunda anlaşan kulüplerden Beşiktaş’ın duruşması yarın, Fenerbahçe’nin ise 21 ve 22 Ağustos tarihlerinde İsviçre’nin Lozan kentinde yapılacak. CAS prosedürü doğrultusunda kamuoyuna kapalı olarak gerçekleşecek duruşmalara, kulüp temsilcileri katılacak.

Fenerbahçe ile ilgili kararın 28, Beşiktaş ile ilgili kararın ise 30 Ağustos’ta verilmesi bekleniyor

Arsenal maçına İtalyan hakem

UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki temsilcimiz Fenerbahçe’nin Play – Off Turu ilk maçında İngiltere temsilcisi Arsenal ile 21 Ağustos 2013 Çarşamba günü oynayacağı karşılaşmanın hakemleri açıklandı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 21.45’te başlayacak karşılaşmayı, İtalya Futbol Federasyonu’ndan Gianluca Rocchi yönetecek. Rocchi’nin yardımcılıklarını Elenito Di Liberatore ve Gianluca Cariolato yapacak. Alessandro Giallatini ‘nin dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemleri ise Mauro Bergonzi ve Andrea Gervasoni.