Vahide Gördüm başarılı olabilir mi

Meryem Uzerlinin ani gidişinin ardından yeni bir Hürrem arayışına giren yapım ekib kararı verdi.
Meryem Uzerli ‘Tükenmiş Sendromu’ sebebile Almanyaya döndü. Uzerliye ulaşamaya yapım ekib acil bir toplantı düzenledi. Toplantı konuşan Savcı “Artık Meryem yok, yoluma onsuz devam edeceğiz” açıklama yaptı. Senaryo gereği yaşlandırılan Hürreme ise oyuncu Vahide Gördümün hayat vereceği söylendi.

Aykut Kocaman istifa etti

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman flaş bir kararla görevinden istifa etti.Spor Toto Süper Lig’de 2012-2013 sezonunu Galatasaray’ın arkasında 2. sırada bitiren Fenerbahçe’de, teknik direktör Aykut Kocaman görevinden istifa etti.

Sarı-lacivertli camiada şok etkisi yaratan istifanın nedeni henüz net olarak bilinmiyor… Fenerbahçe Kulübü’nün ve Aykut Kocaman’ın konu ile ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

3. KEZ İSTİFA ETTİ

Aykut Kocaman, Fenerbahçe’de görev yaptığı süre içerisinde daha önce de 2 kez istifa etmiş, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve futbolcuların ısrarları ile görevine geri dönmüştü..

Seslisohbet.Com Nerede

Seslisohbet.com şu sıralarda googlede nerede oldugu belli olmayan sitelerden bir tanesidir. Uzun süredir sıralamada yerini alamayan seslisohbet şu sıralarda 3 cü sayfaya gelip gitmektedir.

Cezasını doldurmuş olacakki googlede hareketlenmeye başlayan seslisohbet.com yakında  liderligini alacaktır diye düşünüyoruz. Sesli sohbet com bildigimi kadarıyla  2 kez filtreye girmiştir.

Umarız bundan sonra bu site cezaye düşmez…

Berene övgü

Ünlü oyuncu Beren Saat “İntikam” için aldı dövüş dersiyle ilgili bir video sosyal medyada paylaştı.Beren Saat’in “1. Sezon dövüş koreografi dersi” notuyla paylaştığı video bu sahne ne kadar sıkı hazırlanmış oldunu da göstermiş oldu.

Saat, haziran ayında orijinal versiyonl aynı anda final yapacak olan dizi “İntikam” için geçen kasım ayında beri dövüş dersi alıyor.

Yağmurdan Kaçarken yayından kaldırıldı

Cumartesi akşam ATV’de yayınlanan “Yağmurdan Kaçarken” diziden kötü haber geldi.Rol aldığı reklam filmi Türkiye’den büyük bir ün kazanan İspanyol model Carlos Martin Gonzales’in başrol olduğu, “Yağmurdan Kaçarken” dizisi, seyirciden ilgi göremeyince 8. bölümü yayınlandıktan sonra yayından kalkdı.

Dizinin bittiğini başrol oyuncusu Carlos Martin Facebook sayfasından yazdığı “Üzülerek söylemek zorundayım ki Yağmurdan Kaçarken yayından kalktı. Sanırım kanalın ve yapımcıların beklediği hedefe ulaşamadı. Önüme bakma ve diğer projeleri değerlen zamanı. Bütün ekip arkadaşlarım çalımak zevk. Hepsi bol şans diler” sözleriyle duyurdu.

30 Mart’ta başlayan, aşk, evlik ve aile ilişkini konu alan romantik komedi türünde dizin oyuncu kadrosu Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Ebru Şancı, Furkan Andıç, Enise Ütük, Serkan Şenalp, Kazım Akşar ve Aslı Omağ oluşturuyordu. Dizin yönetmen koltunda ise Tayfun Güneyer oturuyordu.