F.Bahçe derbisi öncesi Beşiktaş’a kötü haber

Beşiktaş Futbol Takımı’nda sakatlığı bulunan Almeida, Dentinho, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal, Alman doktor Peter Schaeferhoff’un kontrolünden geçti. Kontroller sonucu, Beşiktaş’ın Portekizli golcüsünün haftaya Fenerbahçe derbisinde forma giyemeyeceği öğrenildi.Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, 4 futbolcunun Almanya’ya giderek Köln’de bulunan Media Park Klinik’in sporcu sağlığı bölüm başkanı olan Schaeferhoff’un kontrolünden geçti.

Almanya’da birçok kulüple çalıştığı vurgulanan Schaeferhoof’un, Almeida’nın uygulanan yoğun tedavi süreciyle birlikte en az iki hafta daha takımla çalışmalara katılamayacağını kaydettiği bildirildi. Necip Uysal’ın bir hafta içerisinde oynayabilecek duruma geleceği ve futbolcunun kendini iyi ve hazır hissetmesi durumunda gelecek haftaki Fenerbahçe derbisinde forma giyebileceği ifade belirtildi. Dr. Schaeferhoff’un, Dentinho ve Oğuzhan Özyakup’un yaşadığı sorunların, futbolcuların başına ender gelebilecek sakatlıklar olarak göründüğünü, Dentinho’nun bir hafta içinde takımla çalışabilecek duruma geleceğini, Oğuzhan’ın ise ağrılarına bağlı olarak kontrollü çalışması ve tedavisini aynen devam ettirmesi gerektiğini söylediği bildirildi.

Açıklamada ayrıca, “Dr. Schaeferhoff, kulübümüz sağlık ekibiyle yaptığı görüşmeler ve istişareler sonucunda hali hazırda uygulanan tedavi ve programların son derece doğru olduğunun altını çizerek, periyodik olarak yapılacak ziyaretler çerçevesinde kulübümüz sağlık ekibiyle işbirliğinin devam edeceğini bildirdi” denildi.

i phone 5 nerede ucuz

İ phene 5  piyasaya  çok hızlı bir şekilde girdi bu yeni çıkan telefon modeli kullanışı çok basit ve görünümü çok şıktır. Bu telefon şu anda piayasa da 2 bin tl civarında alıcı bulabilmektedir. Bu telefonu en ucuz  satan yerlerden biri ise  gittigidiyor.com dadır. Piayasada 2 bin ila 2 bin 200 tl arası degişen bu telefonlar bu internet stesinde 1600 tl ye  kadar düşmüş durumdadır.