Sevgililer günü mesajları

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir.

Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.Yüreğin kadar yanındayım.

Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara. Continue reading

Boeing’den 22.4 milyar dolarlık dev satış

hurriyet.com.tr

ABD’li uçak üreticisi Boeing, Endonezyalı hava yolu şirketi Lion Air ile 230 uçaktan oluşan tarihinin en yüklü satış anlaşmasını yaptı.

Şirketten yapılan açıklamada, uçakların toplam bedelinin 22.4 milyar dolar olduğu belirtildi.

Lion Air’ın, 230 uçağın yanı sıra 150 uçak alma opsiyonu da bulunuyor. Anlaşma Boeing için hem uçak adedi hem de toplam miktar bakımında Boeing için şimdiye kadar yapılmış en büyük satış anlaşması olma özelliği taşıyor.

230 adetlik sipariş içerisinde, 201 adet yeniden tasarlanmış Boeing 737 ve 29 tane de uzun mesafe uçuşu gerçekleştirebilen 737-900s modeli bulunuyor.

Endonezya’nın en büyük havayolu taşıma şirketi olan Lion Air’ın şu anda 76 uçaktan oluşan filosu bulunuyor.

Asla Fenerbahçe Başkanı olamayacaksın

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, avukatları aracılığıyla bir açıklama yaptı. Yıldırım, TFF eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’a yönelik çok sert ifadeler kullandı.Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:

“Uzun bir süredir cezaevindeyim. Burada bulunduğum sürece en büyük korkum insanların yüzlerini görememekti. Ancak yanılmışım. İnsanların asıl yüzlerini görebilmek için en doğru zaman en doğru yermiş burası.

3 Temmuz’dan bu yana yürütülen kampanyanın organizatörleri ve fırsatçıları, bir bir gerçek yüzlerini sergilemektedirler.

Zira hırslarına bu kadar dayanabildiler. Continue reading

Hakkımızda

Nenerede.net olarak firma rehberligi yapacagız. Tüm firmaların sitemiz  katagorilerine göre dagılımı yapılacak olup kolay bir şekilde aradınıgız ürün ve firmaları bulmanıza yardımcı olacagız. mail : admin@seslisohbet.com nenerede.net alan adı satılıktır.